#czytamLiberte

Drukuj

Stwórzmy razem wolny głos polskich niezależnych mediów!

 

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy!

Niedawno oddaliśmy w Wasze ręce pierwszą tegoroczną publikację – XXI numer kwartalnika Liberté! pod hasłem „Jak uratować demokrację”.

Mamy nadzieję, że lektura tego numeru była, jest lub będzie dla Was przyjemnością. Nasz magazyn – zarówno w sieci, jak i w druku – tworzymy bowiem przede wszystkim dla czytelników, połączonych niezmiennie ideą „głosu wolnego”, szczególnie ważną w obecnym, trudnym politycznie czasie. Dlatego właśnie kierujemy do Was prośbę o wsparcie naszej internetowej akcji promocyjnej. Wystarczy zrobić zdjęcie z XXI numerem kwartalnika Liberté! i umieścić na Facebooku lub Twitterze oznaczając w opisie oficjalny profil Liberté! oraz dodając hashtag „#czytamLiberte”. Istnieje również możliwość przesłania zdjęć drogą mailową na adres redakcja@liberte.pl. Chcemy w ten sposób stworzyć bazę sympatyków Liberté!, żeby przede wszystkim poznać Was, obecnych czytelników, a tym samym zachęcić kolejnych do sięgnięcia po nasz magazyn. Mamy nadzieję, że wesprzecie nas w tej inicjatywie.

Pozostawiamy Was zatem z pytaniem „Jak uratować demokrację?”, zachęcamy do lektury XXI numeru kwartalnika Liberté! i liczymy na pozytywny odzew. Stwórzmy razem wolny głos polskich niezależnych mediów.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Redakcja Liberté!

Czytaj również
O autorze
*
RedakcjaLiberté!