Dołącz do grona blogerów Liberte!

Drukuj

Jeśli nie chcesz, by inni mówili za Ciebie, jeśli szukasz środka wyrazu dla swojej opinii, pasji, frustracji czy złości – blog Liberte! to idealna propozycja.

Rządy PiSu zdecydowanie sprzyjają społecznemu ożywieniu. Obecność na manifestacjach i aktywność obywatelska są potrzebne, to podstawy demokracji. Ale wyrażanie własnych poglądów nie musi sprowadzać się tylko do haseł na transparentach. Dzięki obecności w sieci komunikacja i ekspresja naszych poglądów możliwa jest cały czas.

Dlatego chcemy umożliwić wszystkim zainteresowanym, którym Polska otwarta, nowoczesna i obywatelska jest bliska, możliwość założenia bloga. To nie musi być wyłącznie pisanie o sprawach politycznych. Kultura, kwestie lokalne, działalność społeczna – Polska nie sprowadza się tylko do tego, co pokazują telewizje informacyjne 24h/dobę. To musi być nasz społeczny, obywatelski głos – wielogłos. Nie możemy zostawiać go wyłącznie politykom.

Dlatego, jeśli chcecie założyć bloga, piszcie! Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje: http://liberte.pl/jak-zalozyc-bloga/

Czytaj również
O autorze
*
RedakcjaLiberté!