Free Market Road Show 2018

Drukuj

Austrian Economics Center (AEC) we współpracy z ponad 100 wiodącymi think-tankami i uczelniami z całej Europy i Kaukazu  i w powiązaniu z międzynarodowymi partnerami (Global Philanthropic Trust, Friedrich Naumann Foundation for Freedom, Americans for Tax Reform, Competitive Enterprise Institute, World Taxpayers Associations, European Students for Liberty, and the F.A. v. Hayek Institut) zapraszają na 11 edycję Free Market Road Show, które zagości w 40 stolicach Europy i Kaukazu pomiędzy majem i czerwcem 2018.

 

FMRS połączy wiodących przedsiębiorców, ekspertów, naukowców i studentów, liderów opinii, ekspertów ds. polityki, polityków, dyplomatów i inne zainteresowane strony w dyskusji o podstawowych europejskich wartościach. To temat, którego obecnie brakuje w politycznej debacie w Europie, która koncentruje się prawie wyłącznie na kryzysie migracyjnym. Niedawne wydarzenia polityczne przyczyniły się do popularności i parlamentarnej obecności partii politycznych propagujących politykę populizmu, rozdawnictwa pieniędzy, nacjonalizację sektorów gospodarki oraz finansowanie nierealistycznie ekstrawaganckiej ekspansji istniejących sieci bezpieczeństwa. Te trendy napędza w szczególności młodsze pokolenie.

Aby nawiązać kontakt z jeszcze szerszą publicznością i inspirować wymianę pomysłów, formuła Free Market Road Show w 2018 r. ulegnie niewielkim zmianom, obejmującym m.in. interaktywny format rozmów, mający na celu przyciągnięcie większej liczby uczestników ze wszystkich stron sceny politycznej oraz położenie większego nacisku na „millenialsów” i młodszych ludzi

Miejsce: SWPS, Warszawa
Data: 19.04.2018
Godz.: 10:00-13:45
Wydarzenie w języku angielskim, tłumaczenie nie będzie zapewnione

Więcej informacji:

http://freemarket-rs.com/event/fmrs-warsaw/

https://www.facebook.com/events/178477419425139/

https://for.org.pl/pl/projekty/free-market-road-show-2018

Czytaj również
O autorze
*
RedakcjaLiberté!