VIII Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2015 – Patronat medialny Liberté!

Drukuj

Liberté! jako patron medialny wydarzenia zaprasza na VIII Europejskie Forum Ekonomiczne Łódzkie 2015, które odbywac się będzie w dniach 28-29 września 2015 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

baner_na_lodzkie_pl
Jest to wydarzenie cykliczne, po raz ósmy organizowane przez Województwo Łódzkie, w tym roku we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S. A. Przewodnie hasło tegorocznej edycji Forum: „Wyzwania Europy – gospodarka, pieniądze, biznes”.

Dyskusje będą prowadzone w blokach tematycznych i licznych panelach. Gościem specjalnym Sesji Inauguracyjnej Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2015, będzie Prezydent Lech Wałęsa. Udział w dyskusji wezmą również Henryka Bochniarz, Prezydent Konfederacji Lewiatan; Sławomir Lachowski, Prezes Zarządu FM Bank PBP S.A. oraz Konrad Pokutycki, Prezes Zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o.. Drugiego dnia odbędzie się sesja z udziałem m.in. Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Artura Tomaszewskiego, Prezesa Zarządu DNB Bank.

Obok kwestii gospodarki i innowacji podczas Europejskiego Forum Gospodarczego podniesiona zostanie tematyka prawnych aspektów transferu nowych technologii. Akademia Komercjalizacji będzie okazją do poszerzenia wiedzy w tym zakresie. Kolejną ciekawą propozycją jest panel „Design thinking: da-się, czy nie-da-się?”, w którym wezmą udział specjaliści z Polski i zagranicy. Zakres tematyczny panelu obejmuje wpływ design thinking na poziom innowacyjności i konkurencyjności firm. Prelegenci będą dyskutować o barierach w osiągnięciu sukcesu i jak sobie z nimi radzić oraz jak się zabrać za design thinking po polsku.

Imprezą towarzyszącą będzie Gala wręczenia nagród w konkursie „Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego”, już po raz szósty organizowanego wspólnie przez Wojewodę Łódzkiego oraz Marszałka Województwa Łódzkiego. Nagroda ma charakter honorowy, a konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego. NGWŁ sprzyja promocji laureatów, daje im możliwość prezentacji działań oraz popularyzuje wypracowane w regionie łódzkim drogi osiągania sukcesów gospodarczych na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Więcej informacji na stronie: http://forum.lodzkie.pl/

Czytaj również
O autorze
*
RedakcjaLiberté!