VIII Forum Inwestycyjne – Forum Ekonomiczne

Drukuj

Nowe modele zarządzania, cyfryzacja, Internet Rzeczy, nowa energetyka, klastry przemysłowe, efektywne wykorzystanie środków z nowej perspektywy unijnej, a także startupy, pionierzy polskiego high-tech i przedstawiciele dużego biznesu: taka tematyka dominować będzie podczas ósmej już edycji Forum Inwestycyjnego w Tarnowie, będącego preludium dyskusji na Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdrój.

Formuła tegorocznej konferencji przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacjami praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych światowych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych.

Wśród gości będą :

Andrzej Czerwiński(Minister Skarbu Państwa), Władysław Kosiniaka-Kamysz (Minister Pracy i Polityki Społecznej), Dariusz Lubera (Prezes Zarządu, Tauron Polska Energia), Paweł Jarczewski, (Prezes Zarządu, Grupa AZOTY), Prof. Janusza Filipiak (Prezes Zarządu COMARCH)

Panele i debaty będą się toczyć w ramach 4 głównych tematów: Nowa gospodarka, E-zdrowie, Bioekonomia, Przedsiębiorczość 4.0

Imprezą towarzyszącą będzie po raz pierwszy organizowany konkurs START UP AWARD.

Uwaga! Jest o co walczyć! Nagrodą główną jest aż 100 000 zł!

Podstawowym kryterium – innowacyjność działań! Nagradzamy najlepsze pomysły biznesowe.

Nagroda, która została ufundowana przez PGE Polską Grupę Energetyczną, Miasto Tarnów i Forum Ekonomiczne, wesprze zwycięski startup w dotarciu ze swoim projektem do szerszej grupy odbiorców. Konkurs skierowany jest do młodych przedsiębiorców, którzy mają innowacyjne pomysły i szukają możliwości ich realizacji. Jak również do osób niezależnych i kreatywnych, do programistów, ekspertów od nowych technologii. Konkurs promuje także społeczną i biznesową wartość startupów.

Fundacja Startup Hub Poland, partner merytoryczny Forum, zaprosi dodatkowo jeden projekt o największym potencjale międzynarodowej ekspansji do programu preinkubacyjnego BridgeAlfa. W ramach programu realizowanego przez zalążkowy fundusz SHP, StartVenture@Poland, projekt poddany zostanie szczegółowej analizie technologicznej, biznesowej i prawnej o wartości 30 tys. złotych. Pomyślne przejście etapu proof of principle otworzy drzwi do inkubacji o wartości kolejnych 250 tys. złotych oraz dotacji bezzwrotnej NCBiR o wartości nawet do 1mln złotych. Program zwieńcza dodatkowa inwestycja funduszu Giza Polish Venture.

Finał odbędzie się 7 września, na oficjalnej Gali Forum w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Głównym Partnerem Forum jest Województwo Małopolskie.

Partnerem merytorycznym jest Fundacja Startup Hub Poland.

Partnerami środowiskowymi są Aula Polska, Startup School, 4Decision, Startup Poland i Startup Weekend Warsaw.

Partnerami medialnymi są Rzeczpospolita, Onet.pl, PAP, Bloomberg Businessweek, Biznes.pl, Wprost, DoRzeczy, Crossweb

Rejestracja na stronie:

http://www.forum-ekonomiczne.pl/forms/forum_inwestycyjne.php?lang=p

Czytaj również
O autorze
*
RedakcjaLiberté!