Wernisaż: Mam Tak Samo

Drukuj
Serdecznie zapraszamy na wernisaż Dagmary Horab, Krystyny Jałkiewicz, Adriany Lisowskiej, Magdaleny Moskwy i Dominiki Sadowskiej.
15 luty, piątek, godzina 19.00, 6 Dzielnica, ul. Piotrkowska 102.
Poszukując wzajemnych podobieństw i zrozumienia, pięć łódzkich artystek przygotowało wspólną wystawę. Jest ona spotkaniem ukształtowanych osobowości artystycznych, wyrażających swoje intuicje i spostrzeżenia dotyczące ludzkiej świadomości, duchowości, zmagań z cielesnością oraz otaczającą materią.
Piątka artystek współpracowała wcześniej w ramach festiwalu OtwARTa Wystawa. Autorką projektu ekspozycji jest związana z festiwalem Magdalena Moskwa. To właśnie doświadczenia i znajomości zawarte przy okazji tego wydarzenia zaowocowały pomysłem na wspólną prezentację. Jak podkreślają artystki: „W przedstawianych przez nas pracach zawarty jest duży ładunek empatii i świadomość tego, że wszyscy mamy podobną naturę i zmagamy się z podobnymi problemami. Nawet bardzo osobiste doświadczenie może zyskać wymiar ponadosobisty w geście dzielenia się swoimi przemyśleniami i odczuciami”.
Otwarcie: 15.02.2013 godzina 19.00 Wystawa czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18.00. Zaprasza: Stowarzyszenie Otwarta Wystawa i Szósta Dzielnica.
Czytaj również
O autorze
*
RedakcjaLiberté!