Wiadomość od Ciebie do frakcji dyskryminacyjnej z Platformy Obywatelskiej.

Wiadomość dotrze do:


[contact-form to='Elzbieta.Achinger@sejm.pl, Malgorzata.Adamczak@sejm.pl, Tadeusz.Arkit@sejm.pl, Pawel.Arndt@sejm.pl, Marek.Biernacki@sejm.pl, Joanna.Bobowska@sejm.pl, Lukasz.Borowiak@sejm.pl, Jacek.Brzezinka@sejm.pl, Jerzy.Budnik@sejm.pl, Marian.Cycon@sejm.pl, Andrzej.Czerwinski@sejm.pl, Joanna.Fabisiak@sejm.pl, Krzysztof.Gadowski@sejm.pl, John.Godson@sejm.pl, Jaroslaw.Gowin@sejm.pl, Mariusz.Grad@sejm.pl, Andrzej.Gut-Mostowy@sejm.pl, Magdalena.Gasior-Marek@sejm.pl, Tomasz.Glogowski@sejm.pl, Teresa.Hoppe@sejm.pl, Roman.Kaczor@sejm.pl, Andrzej.Kania@sejm.pl, Roman.Kosecki@sejm.pl, Jerzy.Kozdron@sejm.pl, Miroslaw.Kozlakiewicz@sejm.pl, Stanislaw.Lamczyk@sejm.pl, Konstanty.Miodowicz@sejm.pl, Czeslaw.Mroczek@sejm.pl, Antoni.Mezydlo@sejm.pl, Konstanty.Oswiecimski@sejm.pl, Lucjan.Pietrzczyk@sejm.pl, Kazimierz.Plocke@sejm.pl, Miroslaw.Pluta@sejm.pl, Malgorzata.Pepek@sejm.pl, Damian.Raczkowski@sejm.pl, Elzbieta.Radziszewska@sejm.pl, Grzegorz.Raniewicz@sejm.pl, Ireneusz.Ras@sejm.pl, Wojciech.Saluga@sejm.pl, Krystyna.Sibinska@sejm.pl, Henryk.Siedlaczek@sejm.pl, Lidia.Staron@sejm.pl, Piotr.Tomanski@sejm.pl, Jacek.Tomczak@sejm.pl, Wojciech.Ziemniak@sejm.pl, Jacek.Zalek@sejm.pl, Donald.Tusk@sejm.pl' subject='Protest w sprawie związków partnerskich'][contact-field label='Imię i nazwisko' type='name' required='1'/][contact-field label='Email' type='email' required='1'/][contact-field label='Dwa słowa do posłów' type='textarea' default='Szanowni Państwo, \n\nPragnę wyrazić swoje głębokie oburzenie odrzuceniem przez Państwa projektów ustawy o związkach partnerskich, w tym projektu autorstwa PO.

Udowodniliście tym samym, że kierujecie się uprzedzeniami, a nie interesem tysięcy Polek i Polaków żyjących w związkach nieformalnych. Ich dyskryminację uważam za niedopuszczalną. O ile nie zmienicie Państwo zdania w kwestii związków partnerskich proszę nie liczyć na moje poparcie w przyszłości.\n\nZ poważaniem' required='1'/][/contact-form]