Warszawo, zakochaj się w referendum!

Drukuj

Warszawiacy, 13 października każdy z nas będzie mógł zabrać głos w sprawie przyszłości Warszawy. Niezależnie od preferencji politycznych, referendum jest okazją do oceny urzędników rządzących Stolicą w naszym imieniu. Już teraz obserwujemy jak jego perspektywa wpływa na władze miasta. Decyzje, które jeszcze kilka miesięcy temu wydawały się niemożliwe, dziś stają się rzeczywistością. Jest to najlepszy dowód na znaczenie zaangażowania mieszkańców w sprawy publiczne. Jakość rządów zależy od nas!

Warszawianko i warszawiaku, 13 października staw się w swojej komisji wyborczej i oddaj głos. Głosuj jak chcesz – ważne, że to zrobisz. Pokażmy, że miasto jest nasze.

Warszawo, zakochaj się w referendum!

Ryszard Bugaj, Mirosław Chojecki, Kinga Dunin, Maciej Gdula, Bohdan Jałowiecki Barbara Jezierska, Wiesław Johann, Redbad Klijnstra, Tomasz Lec, Michał Lorenc, Piotr Paziński, Jacek Poniedziałek, Jacek Raciborski, Marcin Wolski, Jan Żaryn, Artur Żmijewski, Jakub Żulczyk

wyd. Polskie Nagrania Muza
wyd. Polskie Nagrania Muza
Czytaj również
 • tomek

  niepojde na referendum poniewaz:
  1 hgw nie jest zlym prezydentem , zwlaszcza na tle poprzednikow
  2 po udanym referendum i tak hgw bylaby najpowazniejszym kandydatem na swojego nastepce :))
  3 hgw byla wybrana +/- 320 tys glosow . chcecie ja odwolac to zbierzcie te 390 – to bedzie jakis wynik
  4 za rok wszyscy maja znowu rowne szanse , taka biegunka referendalna swiadczy moim zdaniem o braku wiary w mozliwosc wygrania z hgw w normalnych wyborach
  pozdawiam

  • darek

   Zebranie pod wnioskiem o referendum ponad 230 tys. głosów jest jednak dość istotnym wyrazem braku zaufania do HGW. Uważasz że HGW nie jest złym prezydentem, tu akurat ma zupełnie inne zdanie. Arogancja, podwyżki cen biletów ZTM przy jednoczesnym obniżeniu jakości usług komunikacji miejskiej, inwestycje, sprawdziłem większość z nich są opóźnione o przynajmniej od 30 do 50 procent, o trasie toruńskiej litościwie nie wspomnę ale kanalizacja powinna zostać przebudowana już dawno temu o czym wspomniał kolega pani HGW z GDDKiA ale przez 1,5 roku nie udało mu się rozpisać przetargu a HGW go nie naciskała bo wiadomo ciężka tak molestować kolegę (to najlepszy dowód na to że wybieranie partyjnych bonzów z partii rządzącej na stanowiska samorządowe nie daje żadnego „bonusu” a wręcz przeciwnie). Jeśli HGW była wybrana 320 tys. głosów to wczoraj więcej zagłosowało za jej odwołaniem. Referendum nazywać biegunką no muszę stwierdzić że propaganda PO powoduje spustoszenie w umysłach zwolenników PO, to naprawę przykre. Ja zaś nie wybieram się na wybory parlamentarne dopóki wybór będzie między PO i PiS oraz przystawkami.

O autorze
*
RedakcjaLiberté!